Více smajlíků ke stažení

Kniha návštěv

Datum 27.05.2014

Vložil Jana N.

Titulek vdea

Odpovědět

Je pěkné, že tu máte videa, ty řeknou mnohem víc než jen fotky. Chtělo by to víc videjek! Jinak stránky jsou dobrý a přehledný.

Datum 31.03.2011

Vložil Alena Nová

Titulek výborná

Odpovědět

Kdybych vám mohla dát známku, tak vám dám za jedna! Už se těším na Den otevřených dveří. Určitě si podám přihlášku jen k vám do školky. Jste velice aktivní a to se mi jko mamince líbí.

Datum 05.04.2011

Vložil ředditelka MŠ

Titulek Re: výborná

Odpovědět

Paní Nová,
vaše uznání nás těší. Uvidíme se na Dni otevřených dveří. Doufám, že Vás nezklameme a bude se Vám i Vašemu dítěti v naší školce líbit.
Kalina Grusová, ředitelka MŠ

Datum 30.03.2011

Vložil Vondráčková

Titulek KIRI robt

Odpovědět

Jsem babička Terezky a dnes mi ukazovala hračky z vaší výhry ve své třídě v soutěži Kiri. Gratuluji. Jsou velice pěkné.

Datum 06.07.2010

Vložil Zdenek Grolms

Titulek Poděkování

Odpovědět

Dobrý hezký den všem. Moc děkuji, že moje neteřinka může navštěvovat Vaši školku, protože že Vaše Školka s opravdu velkým Š na začátku je na velice vysoké úrovni a naše Kačka se již nemůže dočkat konce prázdnin. Také moc děkuji za webové stránky, které obhospodařuje paní učitelka Dana - opravdu nemají chybičku! Přeji mnoho úspěchů ve Vaší náročné práci a hlavně šťastné a spokojené děti. Zdenek Grolms.

Datum 12.07.2010

Vložil ředitelka MŠ

Titulek Re: Poděkování

Odpovědět

Vážený pane Grolmsi,
děkujeme za slova chvály, opravdu nás potěšila. Těšíme se na vaší neteř Kačenku i na ostatní nové děti a budeme se snažit, aby se nám všem práce dařila.

Datum 10.06.2010

Vložil ILONA

Titulek KRÁSNÉ

Odpovědět

PROSTĚ JSTE STÁLE SUPER!!!!NEJDŘÍVE DCERA DNES UŽ(14LET)A TED I JEJÍ SOUROZENCI SKVĚLÉ!!!!!!!DĚTI VÁS MAJ MOC MOC RÁDI_!!!!I KDYŽ MONI OBČAS S BREKEM!PŘESTO JE U VÁS ŠTASTNÁ!JEN TAK DÁL!A DĚKUJI!!!!!

Datum 11.06.2010

Vložil ředitelka MŠ

Titulek Re: KRÁSNÉ

Odpovědět

Paní Uxová,
velmi nás potěšila vaše pochvala, budeme se i nadále snažit, aby se Vám i Vašim dětem ve školce líbilo. Kalina Grusová, ředitelka školy

Datum 25.05.2010

Vložil Gabriela Š.

Titulek Hry pro děti.

Odpovědět

Vyzkoušela jsem si vaše hry pro děti. Pobavila jsem se i s vnučkou. Dobrý nápad. Zajímalo by mne, zda se hry obměňují, či zda budete přidávat další nové hry. Určitě bych sem ráda s vnučkou chodila si pohrát. :-)

Datum 28.05.2010

Vložil admin

Titulek Re: Hry pro děti.

Odpovědět

Ano, budeme hry stále rozšiřovat.